Hoe ziet de toekomst van e-commerce eruit? Eén ding is zeker: technologie zal een steeds grotere rol spelen. Een van de technologieën die momenteel populair is, is extended reality, ook wel afgekort als XR. In het tijdperk van online shopping geeft extended reality de manier waarop consumenten omgaan met merken en producten opnieuw vorm. In dit artikel gaan we dieper in op de impact van extended reality in e-commerce, de voordelen en uitdagingen en het potentieel om een uitzonderlijke klantervaring te bieden.

INHOUD

Wat is extended reality (XR)?

Extended reality of XR is een overkoepelde term voor onder andere deze technologieën: augmented reality (AR), virtual reality (VR) en mixed reality (MR). Extended reality opent de deur naar een nieuwe manier van winkelen. Stel je voor dat je bijvoorbeeld virtueel een paar schoenen kunt passen of kunt visualiseren hoe een bank eruitziet in je woonkamer.

Wat is de rol van extended reality in e-commerce?

Dankzij immersive technologieën ziet de manier waarop merken in contact komen met hun klanten er nu helemaal anders uit, voor zowel B2B als B2C en D2C. Online winkelen is vandaag de norm en extended reality overbrugt de kloof tussen de virtuele en de fysieke wereld. Deze technologie doorbreekt de typische beperkingen van e-commerce en biedt een digitale ervaring die meer indrukwekkend is dan ooit tevoren. Het is geen verrassing dat recente gegevens aantonen dat de augmented reality-markt aan een opmerkelijk groeitraject ondergaat. In 2022 was deze markt zo’n € 35,5 miljard waard en augmented reality zal tussen 2023 en 2030 naar verwachting 39,8% per jaar groeien.1 Deze cijfers benadrukken dat extended reality een blijvende impact op e-commerce zal hebben.

Laten we nu eens bekijken hoe je extended reality kunt gebruiken om het klantengagement te verhogen, de verkoop te stimuleren en het productontwerp te verfijnen.

De voordelen van extended reality

Deze specifieke voordelen zorgen ervoor dat extended reality zich onderscheidt in het e-commercelandschap.

1. Verbeterd klantengagement

Extended reality is veel meer dan interactieve graphics: het is een verhaal waarbij klanten centraal staan. Deze technologie maakt hyperpersoonlijke interacties mogelijk en biedt een ongezien engagement.

2. Een boost voor je verkoop

De wereldwijde extended reality-markt is de afgelopen jaren aanzienlijk gegroeid en zal in 2033 naar verwachting € 695 miljard bedragen.2 De mogelijkheid voor consumenten om producten ‘uit te proberen’ voordat ze ze kopen, geeft klanten meer vertrouwen in online winkelen en je merk. Dit stimuleert vaak de verkoop en merkloyaliteit.

3. Minder retourzendingen

Dankzij extended reality weten klanten beter dan ooit tevoren wat ze kopen, waardoor de kans op retourzendingen drastisch afneemt.

4. Gestroomlijnd productontwerp

Feedback in real time via extended reality betekent dat bedrijven hun producten kunnen verfijnen op basis van echte klantinteracties, zodat ze beter aan de marktbehoeften voldoen.

5. Verbeterde klantenservice

Extended reality werkt 24 uur op 24 en staat altijd klaar om je klanten te ondersteunen, waardoor er meer tijd vrijgemaakt wordt voor je klantenserviceteam. Of het nu gaat om het configureren van een product of het oplossen van een probleem, klantenservice verrijkt met extended reality zorgt voor een naadloze ervaring.

6. Concurrentievoordeel

Steeds meer bedrijven beseffen het belang van het opzetten van een webwinkel. Daarom is het essentieel dat je op de hoogte blijft van immersive technologie om je klanten een meer aantrekkelijke, vlotte winkelervaring te bieden en je concurrentievoordeel te behouden.

De uitdagingen van extended reality

Voordat je extended reality in je e-commerceactiviteiten implementeert, is het cruciaal dat je ook weet wat de mogelijke obstakels zijn. Van financiële overwegingen tot technische complexiteit, laten we de uitdagingen voor bedrijven van dichterbij bekijken.

1. Hoge kosten

Het implementeren van extended reality is een grote investering en vereist een aanzienlijke financiële inzet, wat een uitdaging kan vormen voor mkb’s. Volgens Visartech kan de kostprijs van een virtual realityproject tussen € 9000 en € 184.000 bedragen, afhankelijk van het soort XR, de complexiteit en het uurtarief van XR-developers.3

2. Tijdrovende ontwikkeling

Het ontwikkelen van content en applicaties kan veel tijd in beslag nemen. Om een immersive ervaring, 3D-modellen en een perfecte integratie te garanderen, is er namelijk heel wat tijd en expertise nodig.

3. Technische beperkingen

De grootste troef van extended reality is tegelijkertijd de grootste zwakte: de geavanceerde technische eigenschappen. De vereiste hardware en software voor extended reality evolueren voortdurend. Daarom zijn er vaak softwarebugs, hardwarebeperkingen en compatibiliteitsproblemen, wat een naadloze ervaring kan bedreigen.

4. Beperkt publiek

Extended reality, vooral virtual reality, is niet voor iedereen. Sommige gebruikers vinden het misschien oncomfortabel om gedurende een langere periode een VR-headset te dragen. Anderen zijn dan weer niet geïnteresseerd in interacties met augmented reality.

5. Privacy

Met extended reality kan op verschillende manieren persoonlijke informatie worden verzameld. Dat kan bij klanten bezorgdheid over de privacy opwekken. E-commercebedrijven moeten zich daarom bewust zijn van wet- en regelgeving, zoals de AVG (GDPR), die strenge normen stelt aan gegevensbescherming en privacy.

6. Training

Bedrijven die een immersive ervaring aan hun e-commerceactiviteiten willen toevoegen, moeten investeren in de training van zowel medewerkers als klanten om de extended reality-technologie effectief te gebruiken.

Toepassingen van extended reality in e-commerce

De impact van extended reality op alle vlakken van e-commerce bewijst de veelzijdigheid ervan. Hieronder geven we enkele voorbeelden van innovatieve manieren om deze technologie te gebruiken.

1. Virtueel kleding en accessoires passen

De mode-industrie heeft zonder twijfel veel baat bij extended reality, omdat de pasvorm en look belangrijke factoren zijn voor klanten. Consumenten kunnen nu zo goed als alle kledingstukken en accessoires virtueel passen, waardoor ze betere keuzes kunnen maken.

2. Meubels visualiseren in je woning met augmented reality

Het kopen van meubels brengt altijd risico’s met zich mee voor klanten: zal die salontafel er wel goed uitzien in hun woonkamer? Dankzij extended reality kunnen klanten zich nu veel beter voorstellen hoe de tafel in hun woning past.

3. Interactieve 3D-productweergave

Laat die statische productafbeeldingen maar achterwege. Met extended reality kunnen klanten producten vanuit elke hoek bekijken, waardoor ze over alle informatie beschikken om een weloverwogen keuze te maken.

4. XR-ondersteunde klantenservice

We herkennen de frustratie bij het monteren van een product allemaal wel. Is het na het lezen van de instructies nog steeds niet duidelijk? Dan kan XR-ondersteunde klantenservice hulp bieden, bijvoorbeeld met een stapsgewijze uitleg.

5. Magazijnbeheer met extended reality

Wat er achter de schermen van e-commerce gebeurt, is net zo belangrijk als de andere processen. Met AR-technologie kun je je voorraden beheren op basis van verzamelde gegevens. Wanneer een product niet op voorraad is, wordt dit automatisch niet weergegeven in de virtuele omgeving.

Solution development van Vaimo »

 

Extended reality transformeert je e-commerce

De innovatie van extended reality valt op, zelfs in het constant evoluerende digitale landschap. Het gaat er niet alleen om producten te verkopen, maar ook om een aantrekkelijke ervaring en een helder verhaal te brengen. De e-commercemarkt blijft groeien en bedrijven die het potentieel van extended reality benutten zijn klaar om zich aan nieuwe industriestandaarden en -behoeften aan te passen.

Extended reality biedt bedrijven een gloednieuwe benadering van e-commerce en zorgt voor een immersive ervaring die de kloof tussen de digitale en fysieke wereld overbrugt. Dankzij de vele voordelen zet extended reality nieuwe maatstaven voor online winkelen. Zoals elke opkomende technologie brengt ook extended reality echter uitdagingen met zich mee. Naarmate de e-commercesector zich ontwikkelt, moeten bedrijven zich proactief aanpassen aan deze technologische verschuivingen, zodat ze concurrerend en relevant blijven op de markt. Het omarmen van extended reality is niet zomaar een technische upgrade: het is een strategische stap voor het creëren van een rijkere, meer gepersonaliseerde customer journey. De toekomst van e-commerce is immersive en extended reality wijst de weg.

Hoe Vaimo je bedrijf kan ondersteunen

Bij Vaimo staan we niet aan de zijlijn: we spelen een actieve rol in deze verschuiving. Je bedrijf heeft een betrouwbare partner nodig die weet hoe je een uitzonderlijke beleving creëert om extended reality te integreren in je e-commercestrategie. Neem vandaag nog contact op met ons team. We vertellen je graag hoe we je bedrijf kunnen ondersteunen.

Praat met ons team »

 

Bronnen

1 – Augmented Reality Market Size And Share Report, 2030 – grandviewresearch.com
2 – Extended Reality Market Outlook (2023 to 2033) – futuremarketinsights.com
3 – Make Your Product a 3D Experience With Extended Reality Services – visartech.com